Branislav Vila
SAZIV VEĆA
Članovi opštinskog veća:
JULKICA MITRAŠINOVIĆ, član opštinskog veća zadužena za područje sporta i omladine
Rođena 05.05.1972.godine
Pokret vršačka regija evropska regija
SLAVKO ĆIRIN, član opštinskog veća zadužen za područje poljoprivrede
Rođen 11.10.1944.godine
Liga socijaldemokrata Vojvodine - Nenad Čanak
NATAŠA MALJKOVIĆ-ČONIĆ, član opštinskog veća zadužen za područje zdravstva
Rođen 12.06.1978.godine
Pokret vršačka regija evropska regija
SNEŽANA RUŽIĆ, članica opštinskog veća zadužena za područje obrazovanja
Rođena 23.05.1960.godine
"Izbor za bolji život - Boris Tadić"
GORDANA KALNAK, članica opštinskog veća zadužena za područje socijalne zaštite
Rođen 25.08.1962.godine
"Izbor za bolji život - Boris Tadić"
MIRKO DOBROSAVLJEVIĆ, član opštinskog veća zadužen za područje kulture
Rođen godine
"Izbor za bolji život - Boris Tadić"
VLADIMIR BAJIĆ, član opštinskog veća zadužen za područje ekologije i infrastrukture
Rođen 25.08.1981.godine
Pokret vršačka regija evropska regija
MARIJA KULIĆ, član opštinskog veća zadužen za područje turizma
Rođena 28.01.1984.godine
Pokret vršačka regija evropska regija
JOVAN KOLAR, član opštinskog veća zadužen za područje ruralni razvoj
Rođen 16.11.1947.godine
"Izbor za bolji život - Boris Tadić"
VESNA BRANKOV, član opštinskog veća zadužena za privredu i preduzetništvo
Rođena 1959.
Srpska Napredna Stranka
MILAN VASIĆ, član opštinskog veća zadužen za ekologiju i zaštitu životne sredine
Rodjen 1954.
Srpska Napredna Stranka
SAZIV SKUPŠTINE
SPISAK ODBORNIKA SO VRŠAC:
1. TAMARA PEŠIĆ - Pokret VRER
2. JOVICA ZARKULA - Pokret VRER
3. JOVICA BRANKOV - Pokret VRER
4. RADOMIR MILOVIĆ - Pokret VRER
5. KUZMAN TURKOANE - Pokret VRER
6. LAVINEL PITIK - Pokret VRER
7. BRANISLAV DANGUBIĆ - Pokret VRER
8. RAJKO MILjKOV - Nezavisni odbornik
9. STEVAN BAKIĆ - Pokret VRER
10. PERA TODOROVIĆ - Pokret VRER
11. BOŽIDAR PAŠAJLIĆ - Pokret VRER
12. LjILjANA STOJANOVIĆ - Pokret VRER
13. ZLATOMIR PECIKOZA - Pokret VRER
14. STANIŠA STOJANOV - Pokret VRER
15. ZVONIMIR VRZIĆ - Pokret VRER
16. LjUBISAV ŠLjIVIĆ - SPS
17. DARKO GAVRILOVIĆ - SPS
18. SLAĐANA ŽIGIĆ - SPS
19. VASA PAVLOV - Nezavisni odbornik
20. TIBERIJU KUĐIJA - SPS
21. SLAVICA STOJISAVLjEVIĆ - SPS
22. MILUCU ŽIVKOV - SPS
23. VELIZAR VEMIĆ - SDP
24. ADRIJANA MAKSIMOVIĆ - SPS
25. MARINEL PETRIKA - DS
26. LAJOŠ LANTOŠ - DS
27. BILjANA HASANOVIĆ - KORAĆ - DS
28. STEVICA NAZARČIĆ - DS
29. LAZAR GUTEŠA - DS
30. TANjA DOKMANOVIĆ - DS
31. DRAGANA RAKIĆ - DS
32. LjUBAN PANIĆ -DS
33. OLGICA PUTNIK - SNS
34. DEJAN MAKSIMOVIĆ - Nezavisni odbornik
35. NEBOJŠA JANČIĆ - SNS
36. DRAGAN NIKOLIĆ - SNS
37. MIODRAG TRIČKOVIĆ - SNS
38. TANjA TOMAŠEVIĆ - SNS
39. KOSTA TRUSNIK - SNS
40. DUŠAN VLADISLAV - LSV
41. SRĐAN PUTNIK - LSV
42. HAJNALKA BOLDIŠ - LSV
43. BRANISLAV MATIĆ - GG Za bolji Vršac
44. VELjKO PETROV - GG Za bolji Vršac
45. SNEŽANA RAĐENOVIĆ - GG Za bolji Vršac